Töö,töö ja veelkord töö.Hommikust kuni jooksmiseni tegin tööd.Seejärel läksin õega Palale suusarajale jooksma kuna seal on hea saepurumaa ning ei lõhu väga põlvi.Algus oli vinge,õde oli 500m kannul,muigasin omaette,et kaua ta jõuab.Esimesel tõusul oligi tagant kadunud ja mina teda rohkem ei näinudki :D . Mõnus jooks oli,raske profiiliga rada,koguaeg üles-alla jooks.Kõik lihased täies töös.Eile oli juba tõeline fiiling sees.Ootan täna(reede) õhtut et saaks uuesti :) . Rohkem midagi väga lisada pole.Õhtud on olnud samasugused nagu ikka - Jalgpall.
No comments:
Post a Comment