Pole ammu kirjutanud,või lihtsalt pole siis millestki kirjutada olnud.Egas muud ei olegi kui ainult maasikad maasikad ja veelkord maasikad.Mul on siiber nendest ja paha olla.Aga ei vingu.Vahelduseks on hea meestega Palal jalkat mängimas käia.Hea on vaadata et nii palju inimesi käib mängimas.Esmaspäeval oli meid näiteks 22 platsil :) Eile oli mul megaraske päev.Hommikul vara üles,põllule,koguaeg olid käed jalad tööd täis.Siis pärast lõunat läksid isa ja Monika ära.See tähendas seda et ma jäin 36 korjajaga ÜKSI.Ma pidin kaaluma,kirjutama ja veel külmikusse ka vedama ja kui korjatud pidin osade maasikatega Tartu tõmbama.Kõik tundus mission impossible.Enne kolme sai korjatud.Maasud peal ja Tartu poole,siis avastasin et telefon ja rahakott maha jäänud,läksin tagasi.Siis hakkasin uuesti minema,isa helistas et kas ma kanamunad võtsin,läksin tagasi ja võtsin need ja lõpuks sain minema.Lõpuks.Tartus sai kõik maasikad maha pandud siis Turu Sirkas võtsin korraks hoo maha.Tegin 2 burksi ja puhkasin.Jube palavus.Õhtul muidugi mängisime jälle jalkat.Sain lõpuks oma nurgalöögist peaga värava lüüa mida ma juba 2 nädalat olin nendest mängudes nillinud.Lõpuks.
Tsaupläu.Järgmise korrani
Thursday, July 5, 2012
Tuesday, June 26, 2012
Saturday, June 16, 2012
Friday, June 15, 2012
Töö,töö ja veelkord töö.Hommikust kuni jooksmiseni tegin tööd.Seejärel läksin õega Palale suusarajale jooksma kuna seal on hea saepurumaa ning ei lõhu väga põlvi.Algus oli vinge,õde oli 500m kannul,muigasin omaette,et kaua ta jõuab.Esimesel tõusul oligi tagant kadunud ja mina teda rohkem ei näinudki :D . Mõnus jooks oli,raske profiiliga rada,koguaeg üles-alla jooks.Kõik lihased täies töös.Eile oli juba tõeline fiiling sees.Ootan täna(reede) õhtut et saaks uuesti :) . Rohkem midagi väga lisada pole.Õhtud on olnud samasugused nagu ikka - Jalgpall.
Thursday, June 14, 2012
Ei ole eriline jutumees,aga kuna suvel ei ole eriti arvuti ligi,siis mõtlesin oma tegemised siia kirjutada, et teil,lugejatel oleks mingi ülevaade mu tegemistest.Alustan siis oma blogimist esmaspäevasest päevast.
Esmaspäev.
Esmaspävael oli tõsiselt kole ilm.Käisin K-ga Alatskivil Sepamajas asju ajamas ning ka oma töö asju natuke sättimas.Siis helistas isa,et pean koju minema ja selle tugeva vihma sees natuke võsa veel maha trimmerdama,sest meile oli saabumas suur külmkamber aga isa oli mõõtudega vähe valesti arvastanud.Eks tegin ära selle,sauna panin ka kütte ja midagi erilist rohkem ei saatnudki korda.Muidu pidi olema ka mu esimene trennipäev,aga päris tugeva vihma sees ei hakka ka nüüd punnima.
Teisipäev.
Teisipäev oli mul samuti puhkepäev põmst.Lihtsalt puhkasin ja tegin natuke tööasju.Ja õhtul siis võtsin asja käsile ning hakkasin jooksmas käima.Esimene jooks,siis sellel suvel.Algus meeletult raske.Põlved läksid kohe pehkmeks,mega valus oli aga punnisin.Mõtlesin et jooksen 8 km,aga vähendasin 5km peale.Pole mõttet punnida.Pulss oli keskmiselt 169,mis tähendab et punnisin ikka natuke.Tegelt mul ongi kõrge pulss,aga minu normaalne jooksu pluss peaks jääma 159-161 vahele.Nii,et ruumi veel areneda on.
Kolmapäev.
Pesin terve päev Pasteeti.Aasta otsa pesemata ning mina siis võtsin asja käsile ja pesin puhtaks.4 KORDA pesin autot väljast.Seest tegin ka täiesti puhtaks.Aga masin tahab kõvasti poleerimist saada,aga nutsu pole kahjuks.Järjekordselt pärast seda käisin jooksmas.Purakat ja tahtmist oli väheke rohkem kui teisipäeval.Põlved enam nii palju ei valutanud.Vb oli asi selles et ma ei pannud kaitsmeid vaid lihtsalt teipisin.Aga ikkagi pisike mure on - poole distantsi peal vajub opereeritud põlv nii pehmeks ära.Püüan mis ma püüan aga jõudu sellest ei tule.Peab hakkama põlvelihast treenima.Koju jõudes kella kinni lüües olin natuke pahane endale peale.Jooksin 2,5 min kiiremini kui ma sihiks panin.Jah,olin pahane et kiiresti jooksin.Ei olnud eesmärk kiiresti joosta,vaid see 5,5km rahulikult 24 min ära joosta.Aga see 2,5 min edu joonistus ka kenasti plusist välja.Pulss oli keskmiselt 173.See ütleb kõik- PUNNITASIN .Ja põhimõtteliselt jooksuga lõpeb minu päev.Muidugi ei puudu minu õhtust jalgpall ;) .
Järgmise postituseni.Selle postituse kirjutamise ajal mõtlesin,et äkki keegi ei loegi ja pigem kirjutan seda endal.Aga vahet pole.Tsau
Esmaspäev.
Esmaspävael oli tõsiselt kole ilm.Käisin K-ga Alatskivil Sepamajas asju ajamas ning ka oma töö asju natuke sättimas.Siis helistas isa,et pean koju minema ja selle tugeva vihma sees natuke võsa veel maha trimmerdama,sest meile oli saabumas suur külmkamber aga isa oli mõõtudega vähe valesti arvastanud.Eks tegin ära selle,sauna panin ka kütte ja midagi erilist rohkem ei saatnudki korda.Muidu pidi olema ka mu esimene trennipäev,aga päris tugeva vihma sees ei hakka ka nüüd punnima.
Läksin trimmerdama
Teisipäev.
Teisipäev oli mul samuti puhkepäev põmst.Lihtsalt puhkasin ja tegin natuke tööasju.Ja õhtul siis võtsin asja käsile ning hakkasin jooksmas käima.Esimene jooks,siis sellel suvel.Algus meeletult raske.Põlved läksid kohe pehkmeks,mega valus oli aga punnisin.Mõtlesin et jooksen 8 km,aga vähendasin 5km peale.Pole mõttet punnida.Pulss oli keskmiselt 169,mis tähendab et punnisin ikka natuke.Tegelt mul ongi kõrge pulss,aga minu normaalne jooksu pluss peaks jääma 159-161 vahele.Nii,et ruumi veel areneda on.
Kolmapäev.
Pesin terve päev Pasteeti.Aasta otsa pesemata ning mina siis võtsin asja käsile ja pesin puhtaks.4 KORDA pesin autot väljast.Seest tegin ka täiesti puhtaks.Aga masin tahab kõvasti poleerimist saada,aga nutsu pole kahjuks.Järjekordselt pärast seda käisin jooksmas.Purakat ja tahtmist oli väheke rohkem kui teisipäeval.Põlved enam nii palju ei valutanud.Vb oli asi selles et ma ei pannud kaitsmeid vaid lihtsalt teipisin.Aga ikkagi pisike mure on - poole distantsi peal vajub opereeritud põlv nii pehmeks ära.Püüan mis ma püüan aga jõudu sellest ei tule.Peab hakkama põlvelihast treenima.Koju jõudes kella kinni lüües olin natuke pahane endale peale.Jooksin 2,5 min kiiremini kui ma sihiks panin.Jah,olin pahane et kiiresti jooksin.Ei olnud eesmärk kiiresti joosta,vaid see 5,5km rahulikult 24 min ära joosta.Aga see 2,5 min edu joonistus ka kenasti plusist välja.Pulss oli keskmiselt 173.See ütleb kõik- PUNNITASIN .Ja põhimõtteliselt jooksuga lõpeb minu päev.Muidugi ei puudu minu õhtust jalgpall ;) .
Järgmise postituseni.Selle postituse kirjutamise ajal mõtlesin,et äkki keegi ei loegi ja pigem kirjutan seda endal.Aga vahet pole.Tsau
Subscribe to:
Posts (Atom)