Pole ammu kirjutanud,või lihtsalt pole siis millestki kirjutada olnud.Egas muud ei olegi kui ainult maasikad maasikad ja veelkord maasikad.Mul on siiber nendest ja paha olla.Aga ei vingu.Vahelduseks on hea meestega Palal jalkat mängimas käia.Hea on vaadata et nii palju inimesi käib mängimas.Esmaspäeval oli meid näiteks 22 platsil :) Eile oli mul megaraske päev.Hommikul vara üles,põllule,koguaeg olid käed jalad tööd täis.Siis pärast lõunat läksid isa ja Monika ära.See tähendas seda et ma jäin 36 korjajaga ÜKSI.Ma pidin kaaluma,kirjutama ja veel külmikusse ka vedama ja kui korjatud pidin osade maasikatega Tartu tõmbama.Kõik tundus mission impossible.Enne kolme sai korjatud.Maasud peal ja Tartu poole,siis avastasin et telefon ja rahakott maha jäänud,läksin tagasi.Siis hakkasin uuesti minema,isa helistas et kas ma kanamunad võtsin,läksin tagasi ja võtsin need ja lõpuks sain minema.Lõpuks.Tartus sai kõik maasikad maha pandud siis Turu Sirkas võtsin korraks hoo maha.Tegin 2 burksi ja puhkasin.Jube palavus.Õhtul muidugi mängisime jälle jalkat.Sain lõpuks oma nurgalöögist peaga värava lüüa mida ma juba 2 nädalat olin nendest mängudes nillinud.Lõpuks.
Tsaupläu.Järgmise korrani
No comments:
Post a Comment